Прес-конференція на «Укрінформ»: результати форуму Консумерської асамблеї України
Вересень 28, 2018
Українців можуть позбавити книги скарг
Листопад 20, 2018

Учасники Форуму Консумерської Асамблеї України вимагають від влади активізувати реформування системи захисту прав споживачів.

Ці вимоги викладені у зверненні до Президента України, спікера Верховної Ради, представників профільних комітетів Парламенту, Прем’єр-міністра і міністрів з вимогою реальної та ефективної реформи захисту прав споживачів і наближення українського законодавства до європейських норм відповідно до Угоди про асоціацію Україна-ЄС:

«Ми, як ініціатори та організатори Форуму, дослідили поточну ситуацію в сфері торгівлі і констатуємо системні порушення законних прав споживачів», – говориться в листі до представників влади щодо направлення Резолюції учасників Форуму Консумерської Асамблеї.

Активісти консумерського руху додали до звернення Резолюцію Форуму, який відбувся до Дня працівників торгівлі в Україні. У Резолюції перераховані першочергові кроки до реформи, серед яких учасники Консумерской Асамблеї бачать термінове напрацювання нової редакції Закону «Про захист прав споживачів» в робочій групі відповідно до наказу №884 від 25.06.2018 р Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Також, на думку найбільших громадських об’єднань споживачів, інноваційним рішенням в сфері торгівлі стане «кешбек для споживача». По суті, його реалізація – це введення матеріального заохочення покупця в отриманні фіскального чеку і здійснення контролю за тим, як саме відбувається фіскалізація.

Йдеться про законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо створення умов для дистанційної торгівлі та детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», розроблений Міністерством фінансів, і відомий під назвою «кешбек для споживача». Адже активісти констатують, що працівники Держпродспоживслужби неефективні в сучасній практиці – надають некоректні відповіді на скарги споживачів, затягують терміни розгляду скарг.

Автори звернення також наголосили на необхідності розробки змін до Закону України «Про електронну комерцію» щодо відповідальності суб’єкта господарювання, який реалізує товари за допомогою Інтернет-ресурсу, за відсутність або неповноту інформації, яка необхідна для ідентифікації конкретного суб’єкта господарювання як по відношенню до продавця, так і власника Інтернет-ресурсу.